Signováno vpravo dole, zaskleno. Obraz je v původním rámu, vzadu původní štítek autora, datováno 1948.
V. Štěpánek
1906 - 1991
Narodil se v Haláskách u Brna. Studoval na umělecko průmyslové škole v Brně a soukromě u A. Frolky. Ve své tvorbě se věnoval především folklórní tématice.
V. Štěpánek
1906 - 1991
Technika: Olej na kartonu
Výška: 38 cm, šířka: 47,5 cm, rámování: 66 x 75,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 18:56
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (12)