Signováno vpravo dole, datováno, olej na plátně/plátkové zlato.
Technika: Olej na plátně
Výška: 85 cm, šířka: 150 cm
Konec aukce: 09.01.2023 19:03
Dosažená cena: 8 900 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Seznam příhozů (11)