8. Půlnoční výlet

Autor: Pavel Pardy

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na překližce
Výška: 17 cm, šířka: 20 cm, rámování: 33,7 x 35,7 cm

Konec aukce: 15.01.2024 19:18

Dosažená cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (61)

10 100 Kč11.1.2024 16:39:02
9 800 Kč9.1.2024 23:27:43 (limit 9.1.2024 23:27:43)
9 500 Kč9.1.2024 20:25:00
9 200 Kč6.1.2024 12:05:44
8 900 Kč6.1.2024 12:05:42 (limit 5.1.2024 19:19:53)
8 700 Kč6.1.2024 12:05:42
8 400 Kč6.1.2024 12:05:40 (limit 5.1.2024 19:19:53)
8 100 Kč6.1.2024 12:05:40
7 800 Kč6.1.2024 12:05:38 (limit 5.1.2024 19:19:53)
7 500 Kč6.1.2024 12:05:38
7 200 Kč6.1.2024 12:05:33 (limit 5.1.2024 19:19:53)
6 900 Kč6.1.2024 12:05:33
6 600 Kč5.1.2024 19:19:53 (limit 5.1.2024 19:19:53)
6 300 Kč4.1.2024 19:42:29
6 000 Kč4.1.2024 17:36:00