Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na překližce
Výška: 30 cm, šířka: 30 cm, rámování: 41,4 x 41,3 cm
Konec aukce: 15.01.2024 20:35
Dosažená cena: 33 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (80)
| 18 100 Kč | 15.1.2024 20:15:46 |
| 17 600 Kč | 15.1.2024 20:11:35 |
| 17 100 Kč | 15.1.2024 20:10:00 |
| 16 600 Kč | 15.1.2024 20:09:17 |
| 16 100 Kč | 15.1.2024 20:07:08 |
| 15 600 Kč | 15.1.2024 20:07:05 (limit 15.1.2024 20:05:29) |
| 15 500 Kč | 15.1.2024 20:07:05 |
| 15 000 Kč | 15.1.2024 20:05:29 (limit 15.1.2024 20:05:29) |
| 14 500 Kč | 15.1.2024 20:03:59 |
| 14 210 Kč | 15.1.2024 20:03:59 (limit 15.1.2024 16:21:41) |
| 14 000 Kč | 15.1.2024 16:21:41 (limit 15.1.2024 16:21:41) |
| 13 500 Kč | 11.1.2024 10:26:41 |
| 13 000 Kč | 10.1.2024 23:45:49 |
| 12 500 Kč | 10.1.2024 23:45:37 (limit 10.1.2024 18:52:00) |
| 12 400 Kč | 10.1.2024 23:45:37 |