28. Zátiší s hruškou

Autor: Pavel Pardy

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 32 cm, rámování: 49,3 x 49,3 cm

Konec aukce: 02.04.2024 19:35

Dosažená cena: 22 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (58)

3 900 Kč8.3.2024 22:43:08
3 700 Kč8.3.2024 21:11:56
3 500 Kč29.2.2024 12:58:16
3 300 Kč28.2.2024 17:29:31
3 100 Kč28.2.2024 16:27:11
2 900 Kč28.2.2024 16:27:02
2 700 Kč22.2.2024 20:59:07
2 500 Kč21.2.2024 14:40:44
2 300 Kč20.2.2024 20:08:02
2 100 Kč20.2.2024 09:03:49
1 900 Kč20.2.2024 05:04:16
1 700 Kč19.2.2024 22:36:26
1 500 Kč19.2.2024 19:59:19