28. Zátiší s hruškou

Autor: Pavel Pardy

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 32 cm, rámování: 49,3 x 49,3 cm

Konec aukce: 02.04.2024 19:35

Dosažená cena: 22 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (58)

15 500 Kč26.3.2024 07:11:14
15 000 Kč26.3.2024 07:11:09 (limit 18.3.2024 22:08:19)
15 000 Kč26.3.2024 07:11:09 (limit 26.3.2024 07:11:09)
12 200 Kč26.3.2024 07:11:03 (limit 18.3.2024 22:08:19)
11 700 Kč26.3.2024 07:11:03
11 200 Kč26.3.2024 07:11:01 (limit 18.3.2024 22:08:19)
10 700 Kč26.3.2024 07:11:01
10 200 Kč26.3.2024 07:10:59 (limit 18.3.2024 22:08:19)
9 900 Kč26.3.2024 07:10:59
9 600 Kč26.3.2024 07:10:58 (limit 18.3.2024 22:08:19)
9 300 Kč26.3.2024 07:10:58
9 000 Kč26.3.2024 07:10:56 (limit 18.3.2024 22:08:19)
8 700 Kč26.3.2024 07:10:56
8 400 Kč26.3.2024 07:10:54 (limit 18.3.2024 22:08:19)
8 100 Kč26.3.2024 07:10:54