16. Podzim

Autor: Pavel Pardy

Signováno vlevo dole, datováno 94, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 60 cm, šířka: 49 cm, rámování: 74,5 x 64,5 cm

Konec aukce: 06.12.2022 19:49

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (95)

19 100 Kč4.12.2022 21:51:31 (limit 30.11.2022 10:20:25)
18 600 Kč4.12.2022 21:51:31
18 100 Kč4.12.2022 21:51:28 (limit 30.11.2022 10:20:25)
17 600 Kč4.12.2022 21:51:28
17 100 Kč4.12.2022 21:51:25 (limit 30.11.2022 10:20:25)
16 600 Kč4.12.2022 21:51:25
16 100 Kč30.11.2022 10:20:25 (limit 30.11.2022 10:20:25)
15 600 Kč30.11.2022 09:10:02
15 100 Kč30.11.2022 09:09:54 (limit 23.11.2022 20:20:44)
14 600 Kč30.11.2022 09:09:54
14 100 Kč30.11.2022 09:09:50 (limit 23.11.2022 20:20:44)
13 600 Kč30.11.2022 09:09:50
13 100 Kč30.11.2022 09:09:44 (limit 23.11.2022 20:20:44)
12 600 Kč30.11.2022 09:09:44
12 100 Kč26.11.2022 16:56:16 (limit 23.11.2022 20:20:44)