16. Podzim

Autor: Pavel Pardy

Signováno vlevo dole, datováno 94, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 60 cm, šířka: 49 cm, rámování: 74,5 x 64,5 cm

Konec aukce: 06.12.2022 19:49

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (95)

34 000 Kč6.12.2022 19:27:25
33 500 Kč6.12.2022 18:06:03
33 000 Kč6.12.2022 17:35:59
32 500 Kč6.12.2022 16:41:41
32 000 Kč6.12.2022 16:41:38 (limit 5.12.2022 11:08:33)
32 000 Kč6.12.2022 16:41:38
31 500 Kč6.12.2022 16:10:55 (limit 5.12.2022 11:08:33)
31 000 Kč6.12.2022 16:10:55
30 500 Kč5.12.2022 11:08:33 (limit 5.12.2022 11:08:33)
30 000 Kč5.12.2022 11:08:33 (limit 5.12.2022 10:45:02)
28 600 Kč5.12.2022 11:08:23 (limit 5.12.2022 10:45:02)
28 100 Kč5.12.2022 11:08:23
27 600 Kč5.12.2022 11:08:21 (limit 5.12.2022 10:45:02)
27 100 Kč5.12.2022 11:08:21
26 600 Kč5.12.2022 11:08:18 (limit 5.12.2022 10:45:02)