Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olejomalba
Výška: 35 cm, šířka: 35 cm, rámování: 46,5 x 46,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 19:47
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč