Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olejomalba
Výška: 35 cm, šířka: 35 cm, rámování: 46,5 x 46,5 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 07.11.2022 19:47
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (33)
částka | příhoz |
---|---|
13 600 Kč | 29.10.2022 18:16:05 |
13 100 Kč | 29.10.2022 00:35:11 (limit 29.10.2022 00:35:11) |
12 600 Kč | 28.10.2022 22:25:14 |
12 100 Kč | 28.10.2022 18:42:46 (limit 28.10.2022 18:42:46) |
12 000 Kč | 28.10.2022 18:42:46 (limit 28.10.2022 18:39:29) |
8 300 Kč | 28.10.2022 18:39:24 |
8 100 Kč | 28.10.2022 18:39:24 (limit 22.10.2022 16:30:15) |
8 000 Kč | 28.10.2022 18:39:22 (limit 22.10.2022 16:30:15) |
7 700 Kč | 28.10.2022 18:39:22 |
7 400 Kč | 28.10.2022 18:39:20 (limit 22.10.2022 16:30:15) |
7 100 Kč | 28.10.2022 18:39:20 |
6 800 Kč | 28.10.2022 18:39:17 (limit 22.10.2022 16:30:15) |
6 500 Kč | 28.10.2022 18:39:17 |
6 200 Kč | 28.10.2022 18:39:11 (limit 22.10.2022 16:30:15) |
5 900 Kč | 28.10.2022 18:39:11 |