Při nákupu nad 5000 Kč, poštovné nebo dovoz po celé ČR zdarma.
+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Ostrava

108. Mateřství

Autor: Pavel Pardy

Kategorie: Obrazy

prodáno
Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olejomalba
Výška: 35 cm, šířka: 35 cm, rámování: 46,5 x 46,5 cm
Stav: Dobrý

Konec aukce: 07.11.2022 19:47

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (33)

částkapříhoz
13 600 Kč29.10.2022 18:16:05
13 100 Kč29.10.2022 00:35:11 (limit 29.10.2022 00:35:11)
12 600 Kč28.10.2022 22:25:14
12 100 Kč28.10.2022 18:42:46 (limit 28.10.2022 18:42:46)
12 000 Kč28.10.2022 18:42:46 (limit 28.10.2022 18:39:29)
8 300 Kč28.10.2022 18:39:24
8 100 Kč28.10.2022 18:39:24 (limit 22.10.2022 16:30:15)
8 000 Kč28.10.2022 18:39:22 (limit 22.10.2022 16:30:15)
7 700 Kč28.10.2022 18:39:22
7 400 Kč28.10.2022 18:39:20 (limit 22.10.2022 16:30:15)
7 100 Kč28.10.2022 18:39:20
6 800 Kč28.10.2022 18:39:17 (limit 22.10.2022 16:30:15)
6 500 Kč28.10.2022 18:39:17
6 200 Kč28.10.2022 18:39:11 (limit 22.10.2022 16:30:15)
5 900 Kč28.10.2022 18:39:11
Chcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už vám neunikne žádná speciální nabídka