Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 69 cm, rámování: 61 x 75 cm
Konec aukce: 23.02.2020 19:33
Dosažená cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
3 600 Kč | 19.2.2020 20:20:19 |