Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 59 cm, šířka: 79 cm, rámování: 73 x 93 cm
Konec aukce: 23.02.2020 20:03
Dosažená cena: 14 110 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (30)