53. Stařec s dýmkou

Autor: Ludva Dobeš

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 28,5 cm, šířka: 20,5 cm, rámování: 35 x 27 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 30.11.2020 18:59

Dosažená cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Seznam příhozů (16)

4 300 Kč30.11.2020 18:54:26 (limit 29.11.2020 18:05:35)
4 100 Kč30.11.2020 18:54:26
3 900 Kč30.11.2020 18:49:56 (limit 29.11.2020 18:05:35)
3 700 Kč30.11.2020 18:49:56
3 500 Kč30.11.2020 18:49:50 (limit 29.11.2020 18:05:35)
3 300 Kč30.11.2020 18:49:50
3 100 Kč30.11.2020 18:27:31 (limit 29.11.2020 18:05:35)
2 900 Kč30.11.2020 18:27:31
2 700 Kč30.11.2020 18:27:26 (limit 29.11.2020 18:05:35)
2 500 Kč30.11.2020 18:27:26
2 300 Kč30.11.2020 18:27:21 (limit 29.11.2020 18:05:35)
2 100 Kč30.11.2020 18:27:21
1 900 Kč30.11.2020 12:41:44 (limit 29.11.2020 18:05:35)
1 700 Kč30.11.2020 12:41:44
1 500 Kč29.11.2020 18:05:15