Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 28,5 cm, šířka: 20,5 cm, rámování: 35 x 27 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 30.11.2020 18:59
Dosažená cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 300 Kč