Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48 cm, šířka: 64 cm, rámování: 63,5 x 78 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 05.04.2020 18:35
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Seznam příhozů (3)