24. Tuláci

Autor: Ludva Dobeš

Signováno vlevo dole, místy mírně krakelované
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,7 cm, šířka: 68 cm, rámování: 64 x 81,5 cm
Stav: Mírně poškozeno

Konec aukce: 01.02.2021 18:23

Dosažená cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (4)

3 600 Kč27.1.2021 10:05:33
3 400 Kč25.1.2021 19:29:57
3 200 Kč10.1.2021 14:40:23
3 000 Kč29.12.2020 21:47:08