141. Beskydy

Autor: Ludva Dobeš

Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 85 cm, rámování: 81 x 101 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 11.10.2021 20:20

Dosažená cena: 6 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (21)

6 100 Kč11.10.2021 18:49:26
5 800 Kč11.10.2021 18:36:47
5 500 Kč11.10.2021 18:36:41 (limit 11.10.2021 12:17:47)
5 400 Kč11.10.2021 18:36:41
5 100 Kč11.10.2021 18:36:29 (limit 11.10.2021 12:17:47)
4 900 Kč11.10.2021 18:36:29
4 700 Kč11.10.2021 18:36:19 (limit 11.10.2021 12:17:47)
4 500 Kč11.10.2021 18:36:19
4 300 Kč11.10.2021 13:40:45 (limit 11.10.2021 12:17:47)
4 100 Kč11.10.2021 13:40:45
3 900 Kč11.10.2021 13:26:23 (limit 11.10.2021 12:17:47)
3 700 Kč11.10.2021 13:26:23
3 500 Kč11.10.2021 13:25:43 (limit 11.10.2021 12:17:47)
3 300 Kč11.10.2021 13:25:43
3 100 Kč11.10.2021 13:18:06 (limit 11.10.2021 12:17:47)