141. Beskydy

Autor: Ludva Dobeš

Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 85 cm, rámování: 81 x 101 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 11.10.2021 20:20

Dosažená cena: 6 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (21)

2 900 Kč11.10.2021 13:18:06
2 700 Kč11.10.2021 12:17:47 (limit 11.10.2021 12:17:47)
2 500 Kč10.10.2021 19:09:02
2 300 Kč8.10.2021 14:39:29
2 100 Kč7.10.2021 13:24:53
1 900 Kč5.10.2021 01:12:32