Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 85 cm, rámování: 81 x 101 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.10.2021 20:20
Dosažená cena: 6 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč