102. Tulák

Autor: Ludva Dobeš

základní škole absolvoval umělecko-průmyslovou školu v Brně, kde si osvojil malířské a grafické techniky. Namaloval stovky obrazů, ale mimo svůj kraj je téměř neznámý. Živil se příležitostnými výtvarnými pracemi, později se malování věnoval v rámci svobodného povolání.
Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na překližce
Výška: 44 cm, šířka: 34 cm, rámování: 53,5 x 44 cm

Konec aukce: 23.02.2020 19:45

Dosažená cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (11)

4 800 Kč23.2.2020 19:40:13
4 600 Kč22.2.2020 20:09:10
4 400 Kč22.2.2020 16:15:24
4 200 Kč14.2.2020 17:48:31
4 000 Kč12.2.2020 16:31:09
3 800 Kč30.1.2020 17:02:30
3 600 Kč30.1.2020 17:02:26 (limit 29.1.2020 18:08:12)
3 600 Kč30.1.2020 17:02:26
3 400 Kč27.1.2020 20:28:45
3 200 Kč27.1.2020 15:47:17
3 000 Kč22.1.2020 12:36:31