Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 49 cm, šířka: 63 cm, rámování: 58,5 x 72 cm
Konec aukce: 20.03.2023 19:39
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 200 Kč