Výška: 11,1 cm, šířka: 9,2 cm, rámování: 27,5 x 25,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 20:22
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Seznam příhozů (28)