Narodil se 26. 7. 1912 v Přelouči a zemřel 24. 5. 1992 v Praze. Malíř v Praze - Bubenči. Žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Nejedlého. Maluje krajiny, postavy i zátiší. Mnoho získal pobytem v římské akademii i druhým pobytem v Itálii.
Signováno vlevo dole
Za sklem
Signováno vlevo dole
Za sklem
Technika: Olej na kartonu
Výška: 28 cm, šířka: 21 cm, rámování: 38,6 x 31,3 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 23.06.2019 19:34
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 400 Kč