Narodil se 26. 7. 1912 v Přelouči a zemřel 24. 5. 1992 v Praze. Malíř v Praze - Bubenči. Žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Nejedlého. Maluje krajiny, postavy i zátiší. Mnoho získal pobytem v římské akademii i druhým pobytem v Itálii. Užívá tempery, později olejové barvy a nejnověji ve svých pokusech akvareluje kresbu, obrys.
Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Tempera
Výška: 43 cm, šířka: 60 cm, rámování: 55 x 72 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 05.04.2021 19:37
Dosažená cena: 10 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč