78. Cestou přes vesnici

Autor: František Emler
(1912)

Narodil se 26. 7. 1912 v Přelouči a zemřel 24. 5. 1992 v Praze. Malíř v Praze - Bubenči. Žák akademie výtvarného umění v Praze u prof. Nejedlého. Maluje krajiny, postavy i zátiší. Mnoho získal pobytem v římské akademii i druhým pobytem v Itálii. Užívá tempery, později olejové barvy a nejnověji ve svých pokusech akvareluje kresbu, obrys.
Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Tempera
Výška: 43 cm, šířka: 60 cm, rámování: 55 x 72 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 05.04.2021 19:37

Dosažená cena: 10 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (32)

4 800 Kč4.4.2021 22:25:17
4 600 Kč4.4.2021 22:25:07 (limit 4.4.2021 21:26:41)
4 400 Kč4.4.2021 22:25:07
4 200 Kč4.4.2021 21:26:41 (limit 4.4.2021 21:26:41)
4 000 Kč2.4.2021 21:47:29
3 800 Kč2.4.2021 21:24:28
3 600 Kč2.4.2021 16:14:52
3 500 Kč2.4.2021 16:14:52 (limit 2.4.2021 13:11:46)
3 400 Kč2.4.2021 16:12:33 (limit 2.4.2021 13:11:46)
3 200 Kč2.4.2021 16:12:33
3 000 Kč2.4.2021 16:08:50 (limit 2.4.2021 13:11:46)
2 800 Kč2.4.2021 16:08:50
2 600 Kč2.4.2021 13:11:41
2 400 Kč24.3.2021 20:10:18
2 200 Kč24.3.2021 11:49:32