Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 20,7 cm, šířka: 34 cm, rámování: 32,3 x 45,5 cm
Konec aukce: 09.05.2022 20:25
Dosažená cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč