Nově rámováno. Signováno vpravo dole.
Narodil se 19.3.1907 v Kuřimi a zemřel v roce 1992.
Věnoval se krajinomalbě, zátiší, kyticím, aktům, maloval starou Prahu. Východiskem jeho barevnosti byl impresionismus, později hledal vlastní výraz a rukopis.
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,7 cm, šířka: 69,7 cm, rámování: 56 x 76 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 20:04
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Seznam příhozů (14)