129. Puti na šnekovi - Michael Powolny (1871-1954), Vídeň
Autor: Michael Powolny
Kategorie: Keramika
Návrh kolem roku 1907, keramika Pr;gemarke Gmundner, model číslo 81.
Bez poškození.
Bez poškození.
Výška: 18,5 cm, šířka: 20 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.11.2020 20:10
Dosažená cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Seznam příhozů (23)