Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole.
Autor blíže neurčený.
Autor blíže neurčený.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 46 cm, šířka: 58 cm, rámování: 85 x 100,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 19:18
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 8 500 Kč