Signováno vlevo dole, vzadu autorský štítek.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 28 cm, šířka: 38 cm, rámování: 38,8 x 49,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 19:26
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč