Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole.
Šrámek Josef (1893-1971)
Malíř krajinář, odborný učitel kreslení v Ostravě, žák Aloise Kalvody, později studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze u Vratislava Hugo Brunnera a Josefa Schussera a na akademii v Praze u Otakara Nejedlého a Karla Špillara, uskutečnil studijní cesty do Jugoslávie a Itálie, delší dobu pobýval ve Francii, člen MSVU, v Lexiconu výčet výstav, zastoupen v Národní galerii, Galerii výtvarného umění v Ostravě, významný ostravský malíř.
(Toman, slovník Chagall, Lexikon českých výtvarníků (Lexicon of the CVA))
(6.1.1893 Ostrava - 16.2.1971 Ostrava)
Šrámek Josef (1893-1971)
Technika: Olej na kartonu
Výška: 21,5 cm, šířka: 21,5 cm, rámování: 41,5 x 38,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 21:34
Dosažená cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
900 Kč | 7.12.2019 21:39:47 |