197. Vesnice pod Tatrami

Autor: Bedřich Kostřánek

Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vlevo dole.
Kostřánek Bedřich (1895-1970)
Malíř, zeměměřič, studoval pozemní stavitelství na Vysokém učení technickém v Brně, působil v Kežmarku. Obrazem zachytil architektonické památky města a krásy okolí. Za zásluhy o rozvoj města byl vyznamenaný pamětními medailemi k výročím  50 let republiky a 700 roků Kežmarku (webové stránky Podtatranské noviny, rubrika Historický kalendár, připraveno ve spolupráci s Podtatranskou knižnicou).
(26.6.1890 Frenštát pod Radhoštěm - 12.1970 Kežmarok)
Technika: Akvarel
Výška: 37 cm, šířka: 50 cm, rámování: 49 x 62,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 01.03.2021 21:16

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 500 Kč