Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vlevo dole.
Kostřánek Bedřich (1895-1970)
Malíř, zeměměřič, studoval pozemní stavitelství na Vysokém učení technickém v Brně, působil v Kežmarku. Obrazem zachytil architektonické památky města a krásy okolí. Za zásluhy o rozvoj města byl vyznamenaný pamětními medailemi k výročím 50 let republiky a 700 roků Kežmarku (webové stránky Podtatranské noviny, rubrika Historický kalendár, připraveno ve spolupráci s Podtatranskou knižnicou).
(abART, http://www.podtatranske-noviny.sk/2015/06/historicky-kalendar-7/)
(26.6.1890 Frenštát pod Radhoštěm - 12.1970 Kežmarok)
Kostřánek Bedřich (1895-1970)
Technika: Akvarel
Výška: 54 cm, šířka: 38 cm, rámování: 66 x 50 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 20:30
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 7.11.2019 17:43:20 |