Břetislav Janovský (1925-2011)
Malíř, absolvent UK Praha u C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana. Působil na gymnáziu, na vysoké škole pedagogické – výtvarná výchova a na střední pedagogické škole – výtvarné umění. Desítky realizovaných výstav. Člen UVU - Unie Výtvarných Umělců.Mezi hlavní témata jeho výtvarné práce patřila krásná žena, jazz, valašská krajina a náměty z cizích zemí.
(30.10.1925 Slušovice, Zlín - 27.10.2011)
Technika: Olej na kartonu
Výška: 62 cm, šířka: 42,5 cm, rámování: 64,5 x 45 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 20:34
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
1 800 Kč | 6.12.2019 16:46:06 |