Signováno vpravo dole. Autor blíže neurčen.
Technika: Olej na plátně
Výška: 66,5 cm, šířka: 74,5 cm, rámování: 82,6 x 90,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.08.2020 18:14
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč