Signováno vpravo dole s vlastnoručním otiskem prstu. Náklad 1/1. Kolorovaný lept.
Technika: Kolorovaný lept
Výška: 32,5 cm, šířka: 14 cm, rámování: 36,5 x 26 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 19:28
Dosažená cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (25)