Signováno vpravo dole s vlastnoručním otiskem prstu. Náklad 1 / 1 Kolorovaný lept.
Technika: Kolorovaný lept
Výška: 23 cm, šířka: 14,5 cm, rámování: 36,7 x 26 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 18:52
Dosažená cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč