Signováno tužkou uprostřed dole, zaskleno, kolorováno, číslováno - 1/1.
Výška: 19 cm, šířka: 9,8 cm, rámování: 34 x 22,5 cm
Konec aukce: 18.07.2022 21:44
Dosažená cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (30)