Věnování | Milému Pavlovi Složilovi - Jirka | lept , měkký kryt| 1988 | 65,5 x 48,5 cm | sign.PD
Pavel Složil (* 29. prosince 1955, Opava, Československo) je bývalý československý profesionální tenista a tenisový trenér, který svých nejlepších sportovních úspěchů dosáhl ve čtyřhře.
Po skončení aktivní kariéry se věnoval trénování. Mezi jeho svěřenkyně patřily např. Steffi Grafová, Jennifer Capriatiová, Magdalena Malejevová nebo Anna Kurnikovová.
Od roku 2004 je tenisovým ředitelem v soukromém World Tennis Clubu ve floridském Naples
Technika: Lept
Výška: 65,5 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 94 x 74 cm
Konec aukce: 19.08.2024 18:09
Dosažená cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (62)