93. Na šachtě 1 - velký formát

Autor: Kraml

Signováno vpravo dole. Datováno 1966. Velký industriální obraz.
Technika: Olej na plátně
Výška: 115 cm, šířka: 85 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.12.2019 19:38

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (21)

5 000 Kč8.12.2019 19:33:44
4 800 Kč8.12.2019 19:31:51 (limit 8.12.2019 19:31:51)
4 600 Kč8.12.2019 19:30:43
4 400 Kč8.12.2019 19:27:00
4 200 Kč8.12.2019 19:26:57 (limit 8.12.2019 19:14:50)
4 200 Kč8.12.2019 19:26:57
4 000 Kč8.12.2019 19:26:55 (limit 8.12.2019 19:14:50)
3 800 Kč8.12.2019 19:26:55
3 600 Kč8.12.2019 19:21:17 (limit 8.12.2019 19:14:50)
3 400 Kč8.12.2019 19:21:17
3 200 Kč8.12.2019 19:14:50 (limit 8.12.2019 19:14:50)
3 000 Kč8.12.2019 19:14:50 (limit 8.12.2019 14:50:20)
2 700 Kč8.12.2019 18:16:28 (limit 8.12.2019 14:50:20)
2 500 Kč8.12.2019 18:16:28
2 300 Kč8.12.2019 12:47:11