Signováno vpravo dole. Datováno 1966. Velký industriální obraz.
Technika: Olej na plátně
Výška: 115 cm, šířka: 85 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 19:38
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč