119. Na šachtě 2 - velký formát

Autor: Kraml

Signováno vpravo dole. Datováno 1966. Velký industriální obraz.
Technika: Olej na plátně
Výška: 118,5 cm, šířka: 82 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.12.2019 19:58

Dosažená cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (16)

4 100 Kč8.12.2019 19:52:52
3 900 Kč8.12.2019 19:52:29
3 700 Kč8.12.2019 19:50:37
3 500 Kč8.12.2019 19:48:56
3 300 Kč8.12.2019 19:33:15
3 100 Kč8.12.2019 18:18:43
3 000 Kč8.12.2019 18:18:43 (limit 8.12.2019 14:52:55)
2 900 Kč8.12.2019 18:18:39 (limit 8.12.2019 14:52:55)
2 700 Kč8.12.2019 18:18:39
2 500 Kč8.12.2019 18:18:36 (limit 8.12.2019 14:52:55)
2 300 Kč8.12.2019 18:18:36
2 100 Kč8.12.2019 12:48:29
1 900 Kč8.12.2019 12:48:26 (limit 6.12.2019 23:41:34)
1 900 Kč8.12.2019 12:48:26
1 700 Kč6.12.2019 23:41:11