Signováno vpravo dole. Datováno 1966. Velký industriální obraz.
Technika: Olej na plátně
Výška: 118,5 cm, šířka: 82 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 19:58
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč