Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 22,5 cm, šířka: 42,5 cm, rámování: 32,7 x 52,7 cm
Konec aukce: 06.12.2021 18:54
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (28)