Signováno vpravo dole.
Kristin Vladimír (1894-1970)
Významný malíř ostravského regionu, ilustrátor, scénograf, grafik, malíř, studoval ve Vídni, člen MSVU, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně, v literatuře rozsáhlý výčet výstav, zastoupen v Národní Galerii Praha, v ostravské GVU a dalších, velké spektrum výstav, cenná jsou zejména jeho panoramata Ostravy a Prahy, spolu s Tkaczykem, Salichovou a Wünschem patří k nejlepším malířům ostravského regionu vůbec.
Kristin Vladimír (1894-1970)
Technika: Olej na kartonu
Výška: 31 cm, šířka: 52 cm, rámování: 46,5 x 67 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 20:04
Dosažená cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (14)