Signováno uprostřed. Vzadu autorská popiska.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 59 cm, rámování: 92 x 71 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 18:12
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 22 000 Kč