48. Pražský motiv

Autor: Viktor Stretti

Signováno vlevo dole, garantujeme pravost a originalitu díla. K obrazu je grafický list se stejným motivem.
Technika: Olej sololit
Výška: 49,5 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 64,5 x 54,5 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:30

Dosažená cena: 54 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (81)

54 500 Kč5.12.2022 20:25:33
53 500 Kč5.12.2022 20:25:29 (limit 5.12.2022 20:22:56)
53 500 Kč5.12.2022 20:25:29
52 500 Kč5.12.2022 20:22:56 (limit 5.12.2022 20:22:56)
51 500 Kč5.12.2022 20:20:38
50 500 Kč5.12.2022 20:19:56 (limit 5.12.2022 20:19:56)
50 000 Kč5.12.2022 20:19:56 (limit 5.12.2022 20:17:07)
49 000 Kč5.12.2022 20:19:09 (limit 5.12.2022 20:17:07)
48 500 Kč5.12.2022 20:19:09 (limit 5.12.2022 20:19:09)
45 500 Kč5.12.2022 20:18:37 (limit 5.12.2022 20:17:07)
45 000 Kč5.12.2022 20:18:37 (limit 5.12.2022 20:18:37)
44 000 Kč5.12.2022 20:18:17 (limit 5.12.2022 20:17:07)
43 500 Kč5.12.2022 20:18:17 (limit 5.12.2022 20:18:17)
42 500 Kč5.12.2022 20:17:41 (limit 5.12.2022 20:17:07)
42 000 Kč5.12.2022 20:17:41 (limit 5.12.2022 20:17:41)