48. Pražský motiv

Autor: Viktor Stretti

Signováno vlevo dole, garantujeme pravost a originalitu díla. K obrazu je grafický list se stejným motivem.
Technika: Olej sololit
Výška: 49,5 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 64,5 x 54,5 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:30

Dosažená cena: 54 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (81)

17 500 Kč5.12.2022 10:43:36 (limit 4.12.2022 21:31:17)
17 000 Kč5.12.2022 10:43:36
16 500 Kč4.12.2022 21:31:11 (limit 4.12.2022 21:31:11)
16 000 Kč30.11.2022 17:57:01
15 500 Kč30.11.2022 17:56:58 (limit 20.11.2022 20:38:08)
15 000 Kč30.11.2022 17:56:58
14 500 Kč30.11.2022 17:56:55 (limit 20.11.2022 20:38:08)
14 000 Kč30.11.2022 17:56:55
13 500 Kč30.11.2022 17:56:52 (limit 20.11.2022 20:38:08)
13 000 Kč30.11.2022 17:56:52
12 500 Kč20.11.2022 20:38:08 (limit 20.11.2022 20:38:08)
12 000 Kč20.11.2022 20:38:08 (limit 17.11.2022 19:33:31)
4 400 Kč18.11.2022 22:11:06 (limit 17.11.2022 19:33:31)
4 200 Kč18.11.2022 22:11:06
4 000 Kč18.11.2022 22:11:03 (limit 17.11.2022 19:33:31)