Signováno vlevo dole, garantujeme pravost a originalitu díla. K obrazu je grafický list se stejným motivem.
Technika: Olej sololit
Výška: 49,5 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 64,5 x 54,5 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:30
Dosažená cena: 54 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Seznam příhozů (81)