15. Secesní lampa

Autor: Adelatte Nancy

Kategorie: Svítidla

Stolní lampa signována na stínidle firmou Nancy. Lampa má původní elektroinstalaci, v provozu. Pouze nová zástrčka do el. sítě, původní byla zničená. Tělo lampy je bronzové, stínidlo skleněné. Vše nepoškozeno. Výška 39 cm.
Technika: Lampa
Výška: 39 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.12.2019 18:14

Dosažená cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

7 500 Kč4.12.2019 23:58:45 (limit 4.12.2019 23:58:45)