Stolní lampa signována na stínidle firmou Nancy. Lampa má původní elektroinstalaci, v provozu. Pouze nová zástrčka do el. sítě, původní byla zničená. Tělo lampy je bronzové, stínidlo skleněné. Vše nepoškozeno. Výška 39 cm.
Technika: Lampa
Výška: 39 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.12.2019 18:14
Dosažená cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
7 500 Kč | 4.12.2019 23:58:45 (limit 4.12.2019 23:58:45) |