Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 49 x 58,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:59
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (4)
| 1 800 Kč | 9.12.2025 09:08:53 |
| 1 600 Kč | 12.11.2025 16:13:46 |
| 1 400 Kč | 7.11.2025 20:37:28 |
| 1 200 Kč | 6.11.2025 13:10:26 |